Rotaract Logo
 
Kullanıcı adı   Şifre  
 
  Şifremi unuttum  
 
Dönem Logosu


Dolmabahçe RAC- 7 Bölge 7 Okul Projesi Gaziantep
7 Bölge 7 Okul geleneksel projemizin ikinci döneminde 5. okulumuz olan Gaziantep Uğurca Köy Okulundaydık. Köy okulunun tüm iihtiyaçlarını karşılayarak kitap, kırtasiye, oyuncak, kıyafet yardımı gerçekleştirdik. Bir binayı anasınıfına çevirerek miniklerin eğitim görmesi için köye kazandırdık. Anasınıfının kurulumunu yaparak zeminini ve tuvaletini yeniledik, kitaplıkları perdeleri kurarak duvarları


Dolmabahçe RAC- 7 Bölge 7 Okul Projesi Hatay
7 Bölge 7 Okul projemizin 4. ayağını Hatay-Defne Hancağız 23 Temmuz İlkolunda gerçekleştirdik. Okulumuzun ihtiyaçlarını karşılayarak kütüphane kurulumunu gerçekleştirdik. Kitaplık, kırtasiye,oyuncak, kitap ve kıyafet yardımı sssağladığımız okulumuzu bizzat ziyaret ederek, gün boyu çalıştık. Kendilerine tekrar misafirperverliklerinden ötürü çok teşekkür ederiz. ?#?biziizlemeyedevamedin? ?#?ısıgımız


Dolmabahçe RAC- Meslek Tanıtım Günü
2420. Bölge Rotaract Temsilciliği Mesleki Gelişim Komitesi Koordinatörlüğü Projesi kapsamında gerçekleşen Meslek Tanıtım Günü 2015'e Bostancı Rotaract Kulübü ve Dolmabahçe Rotaract Kulübü olarak ev sahipliği yaptık. Bahçeşehir Üniversitesi'nde gerçekleşen liselere yönelik meslek tanıtım günü kapsamında 36 farklı mesleği tanıttık. Konuşmacı olarak katılan tüm Rotaract dostlatımıza ve kahvelerimize


Dolmabahçe RAC- 2015-2016 Dönemi'ne Hazırız!
28-29 Mart tarihinde gerçekleşen Başkanlar Eğitim Semineri'ne Dolmabahçe Rotaract Kulübü Gelecek Dönem Yönetim Kurulu olarak katılım göstererek, eğitimlerimizi tamamladık. 2014-2015 Dönemi Başkanı Zülal Akarsu, 2015-2016 Dönemi Başkanı Ayda Akyıldız, Asbaşkanı Çağrı Ulutürk, Sekreteri Derya Gümüş, Saymanı Uğur Yeğen'i tebrik eder, dönemlerinde başarılarını devam ettirmelerini dileriz.


Dolmabahçe RAC @ Dolmabahçe RAC @Hongkong Territories Rotaract Club Ocakbaşı
Hongkong New Territories Rotaract Kulübünden gelen dostlarımızla ortak ocakbaşı gerçeklestirdik. kendi kültürlerimize ait yemekleri yaptığımız, oyunlar oynadığımız, kültürel tanıtımlar gerçekleştirdiğimiz bu muhteşem akşama katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. ?#?ocakbaşı? ?#?dolmabahcerac? ?#?isigimizparlasin? ?#?biziizlemeyedevamedin?


Dolmabahçe RAC@ Geleneksel Geleceğe Bir Fidan da Sen Dik Projesi
Geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz Geleceğe Bir Fidan Da Sen Dik projemizi bu sene Zeytinburnu Belediyesi ve Kantinci Esnaflar Anaokulu ile gerçekleştirdik. Zeytinburnu Tıbbi Bitkiler Bahçesinde minikler ile aldığımız eğitim sonrasında hep beraber fidan dikimlerimizi gerçekleştirdik. ?#?biziizlemeyedevamedin? ?#?isigimizparlasin?


Dolmabahçe RAC@ Dolmabahçe Rotaract Kulübü 500. Toplantı
Dolmabahçe Rotaract Kulübü'nün 500. toplantısını Marmara Yelken Kulübün de eski Rotaract ve Rotaryen büyüklerimizin de katılımıyla gerçekleştirdik. Kurucu üyelerimizden Rotaryen Aytekin Ozan'ın bizlerle bu güzel geceyi paylaşması da bizlere ayrı bir sevinç yaşatmıştır. Ayrıca, aday üyelerimizden Tuna Öğüt'ün üyelik alım törenini de gerçekleştirerek kendisini Dolmabahçe Rotaract Kulübü'nün resmi üy


Suadiye RAC /Minik Profesyoneller Sergisi
Dönem boyunca "Minik Profesyoneller" projesi kapsamında meslek tanıtımları yaptığımız miniklerimizin çizdiği resimlerden oluşan "Minik Profesyoneller Sergisi"ni dün akşam Lomography Galata Mağazası'nda gerçekleştirdik. Gelirlerini yine sevgi evlerindeki kardeşlerimiz için kullanacağımız sergimiz çok güzel oldu. Katılan ve bu süreçte bizlere destek olan tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz.


Bostancı RAC / Geleneksel Rotaract Balosu 2015
Bakırköy ve Bostancı Rotaract Kulüpleri evsahipliğinde Geleneksel Rotaract Balosu'nu "Havacılık" konseptiyle 14 Mart 2015 tarihinde Mövenpick Otel'de gerçekleştirdik.


Suadiye RAC&EtilerRAC&Maçka RAC Konuk Konuşmacılı ortak toplantı
Etiler ve Maçka Rotaract Kulüpleriyle ortak olarak gerçekleştirdiğimiz toplantımızda Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu Eski Başkanı, World Marketing firması CEO'su aynı zamanda Planet Green NY firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Boztepe'yi "Geçmişi ve Atatürk'ü Anlamadan Geleceği Anlayamayız" konulu söyleşiyi yapmak üzerine ağırladık.
Listelenen Toplam Kayıt Sayısı : 1641 Sayfalar :   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |    
 
  Her Hakkı Saklıdır. © 2008 Rotaract 2420.Bölge Designed and developed by Erdem Genel
Valid XHTML 1.0 Transitional